logo Margaret
ul. Wierzbięcice 27
61-559 Poznań
Pon.-Pt. 10:00-20:00
Soboty 10:00-16:00
796 21 21 21
info@moon-poznan.pl

Manicure hybrydowy dedykowany dla naturalnych paznokci cieszy się od jakiegoś czasu największą popularnością pośród wszystkich metod stylizacji paznokci. Jest świetnym kompromisem między naturalnymi paznokciami, a trwałością manicure, jest to więc rozwiązanie idealne dla wielu kobiet – zarówno dla tych pań, które chcą mieć piękne, wystylizowane paznokcie przez długi czas, jak i dla tych, które cenią sobie naturalność. Manicure hybrydowy może mieć dowolny kolor oraz wzorki, możliwości są więc nieograniczone.

 

Na czym polega manicure hybrydowy?

Hybrydowa stylizacja paznokci polega na pokrywaniu płytek specjalnym, światłoutwardzalnym lakierem. Technika ta może więc przypominać wykonywanie popularnych jeszcze do niedawna tipsów, różnica jednak jest taka, że lakier nakłada się na naturalną płytkę. Efekt jest więc bardzo subtelny – paznokcie praktycznie niczym nie różnią się od zwykłych, z tą ważną różnicą, że taki manicure jest o wiele bardziej trwały. Jest to więc bardzo dobry wybór dla kobiet, które nie chcą ciągle malować paznokci (a warto wiedzieć, że jest to dla nich szkodliwe, zwłaszcza jeśli chodzi o kontakt płytek z wysuszającym i niszczącym zmywaczem). Manicure ten można więc polecić osobom, które chcą lub muszą mieć perfekcyjne dłonie, a na przykład często moczą je w wodzie, w wyniku czego lakier szybko odpryskuje, czy też po prostu nie chcą lub nie mogą często wykonywać zwykłego manicure.

 

Co daje zabieg?

Prócz nieskazitelnie wyglądających paznokci (przez kilka tygodni można zapomnieć o ścierającym się i odpryskującym lakierze), manicure hybrydowy pozwala też zapuścić długie paznokcie. Zabezpieczone wyjątkowo trwałym lakierem, płytki są znacznie twardsze i bardziej odporne na uszkodzenia, jest to więc wymarzona stylizacja dla osób, którym od dawna nie udało się zapuścić długich paznokci. Jak wiadomo, nie jest to łatwe, gdyż na osłabienie płytek wpływa wiele czynników. Jeśli więc ktoś chce wreszcie cieszyć się naturalnie długimi, pięknymi paznokciami, to dzięki stylizacji hybrydowej na pewno uda mu się osiągnąć ten efekt.

 

Wskazania do manicure hybrydowego:

  • zniszczone, słabe i kruche paznokcie, które nie prezentują się dobrze i nie udaje się ich zapuścić,
  • nieestetyczne płytki – przebarwione, nierówne,
  • chęć cieszenia się pięknie pomalowanymi paznokciami przez długi czas.

 

Przeciwwskazaniami do wykonania zabiegu są przede wszystkim poważne choroby paznokci, na przykład grzybica – wówczas należy najpierw pozbyć się problemu, a dopiero potem można wykonać manicure hybrydowy.

 

Doskonałej jakości lakiery gwarantują trwałość manicure oraz jego blask przez wiele dni, a także twarde i dobrze chronione przed uszkodzeniami płytki. Możliwe jest pomalowanie paznokci na dowolny jednolity kolor, naturalny bądź ekstrawagancki, a także zastosowanie wszelkich modnych form stylizacji, na przykład malowanie paznokci na różne kolory czy różnego rodzaju wzorki. Tak wykonany manicure prezentuje się perfekcyjnie i jest prawdziwą ozdobą dłoni, najważniejsze jednak dla wielu pań jest to, że efekt utrzymuje się przez długi czas, sam zabieg zaś, wykonany profesjonalnie, z uwzględnieniem wszelkich zaleceń, w żaden sposób nie szkodzi paznokciom.

© 2019 Moon Beauty Salon Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie: empressia.pl