logo Margaret
ul. Wierzbięcice 27
61-559 Poznań
Pon.-Pt. 10:00-20:00
Soboty 10:00-16:00
796 21 21 21
info@moon-poznan.pl

Pedicure hybrydowy to trwała metoda zdobienia paznokci dla kobiet ceniących swój czas oraz perfekcjonizm i elegancję wykonania. Jego atutem jest bezinwazyjność, trwałość do 3 tygodni oraz szybkość wykonania zabiegu, co czyni go idealnym dla kobiet, które nie mają czasu na zabiegi żelowe czy tipsy.

Preparaty hybrydowe (pedicure hybrydowy) mają konsystencję lakieru do paznokci. Są utwardzane przez lampę UV. Lakiery te nie niszczą się poprzez ścieranie czy odpryskiwanie. W lakierach kolorowych wykorzystuje się odpowiednie pigmenty, które barwią preparat. Podwójna warstwa preparatu pozwala na pokrycie płytki. Panie mogą wybrać naturalny french lub całą paletę kolorów. Zapraszamy serdecznie do korzystania z naszych usług. Robimy najlepszy pedicure hybrydowy w Poznaniu.

Paznokcie u stóp często sprawiają znacznie więcej problemów niż u dłoni, mimo iż są rzadziej pokazywane. Nie jest to jednak powód, by nie poświęcać im tyle uwagi, ile potrzebują. Kłopot sprawia zwłaszcza konieczność częstego malowania paznokci u stóp, ponieważ płytki są stale narażona na kontakt z obuwiem, w wyniku czego ściera się lakier z brzegów paznokci, co wygląda bardzo nieestetycznie. Pedicure hybrydowy jest idealnym rozwiązaniem, ponieważ dzięki niemu można zapomnieć o konieczności malowania paznokci u stóp przez kilka tygodni. Jest to świetne rozwiązanie nie tylko na lato, kiedy stopy stale są pokazywane w odkrytym obuwiu, ale przez cały rok, gdyż zadbane stopy i paznokcie potrafią bardzo poprawić samopoczucie.

Komu można polecić ten zabieg?


Tak samo jak manicure hybrydowy, również pedicure tego rodzaju jest świetnym rozwiązaniem przede wszystkim dla osób, które nie chcą bądź nie mogą często malować paznokci. U stóp zabieg ten zdecydowanie jest jeszcze bardziej kłopotliwy i czasochłonny, może się więc okazać, że pedicure hybrydowy jest jeszcze mocniej wskazany niż manicure w tej samej formie. Zabieg nie trwa długo i, dzięki wysokim kwalifikacjom przeprowadzających go osób, przebiega bardzo sprawnie, a jego znakomitymi efektami można cieszyć się wiele dni. Bardzo ważny jest też fakt, że manicure hybrydowy w żaden sposób nie szkodzi paznokciom, nie należy więc obawiać się o ich stan nawet jeśli są bardzo słabe, a przeciwnie, twarda warstwa lakieru może je świetnie zabezpieczyć przed różnego rodzaju uszkodzeniami. Jedynym przeciwwskazaniem do wykonania pedicure hybrydowego jest grzybica paznokci, poza tym zawsze można i warto go wykonać.

Jaki pedicure hybrydowy wybrać?


Możliwości jeśli chodzi o wzory i kolory są wręcz nieograniczone, można więc dobierać je pod kątem obecnej mody bądź własnych preferencji. Bardzo popularna jest na przykład nasycona czerwień, która jest klasyką samą w sobie. French powoduje, że paznokcie u stóp prezentują się niebywale schludnie, jest więc idealny zwłaszcza na lato i pięknie wygląda u lekko opalonych stóp. Ekstrawaganckie wzorki zaś, które są obecnie bardzo modne, mocno przyciągają wzrok i dają wspaniały efekt bardzo zadbanych, wypielęgnowanych paznokci.

© 2019 Moon Beauty Salon Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie: empressia.pl